Юридичні послуги

Ми забезпечуємо надійну і професійну захист законних прав та інтересів своїх клієнтів


Адвокатське об'єднання «Сергет та Партнери»


Юридичні послуги Сергет та Партнери Повний спектр юридичних послуг у всіх сферах правовідносин. Якісний та надійний захист інтересів клієнта досягається завдяки праці виключно висококваліфікованих юристів та адвокатів, що мають юридичний стаж понад 10 років. Для кожної справи використовується індивідуальний підхід та обирається найбільш ефективний спосіб захисту. Адвокати Об’єднання забезпечують захист інтересів та представництво в:


На сьогоднішній день розвиток ІТ бізнесу набуває колосальних темпів в Україні й виправдано посягає одну з головних позицій серед найбільш перспективних напрямків в господарській діяльності. Особливістю вказаної індустрії є складне нормативне регулювання діяльності, точніше сказати розпливчате врегулювання національним законодавством та пряма, нагальна необхідність застосування нормативних актів контрагентів, й міжнародної судової практики. Адвокатське об’єднання «Сергет та Партнери» пропонує своїм клієнтам юридичний супровід господарської діяльності в сфері ІТ бізнесу, повному юридичному супроводі START UP проектів, розробка та укладення договорів, позасудове врегулювання спорів з контрагентами, врегулювання особливостей трудових взаємовідносин, як в середині компанії, так й у випадку залучення фрилансерів, особливості укладення Договорів в TM Service та FIX Price Також наше адвокатське об‘єднання надає послуги з супроводження діяльності в сфері торгівлі антикваріатом, ввезення та вивезення культурних цінностей, супровід та розроблення контрактів з організації показів, виставок, тимчасовій передачі культурних цінностей, тощо.


Крім того, саме адвокатське об‘єднання «Сергет та Партнери» є одним з небагатьох юридичних осіб, що в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Харкові, Києві, Львові, Дніпрі мають партнерські угоди з іншими адвокатськими об’єднаннями, що забезпечує ефективний та економічно збалансований захист інтересів наших клієнтів. Також наше об‘єднання співпрацює з адвокатськими колегіями Німеччини, Ізраїлю, Франції, Польщі та Канади, що забезпечує можливість представництва інтересів клієнтів, як на міжнародному ринку, так в локальний захист прав та інтересів клієнта, що перебуває за кордоном або здійснює свою господарську діяльність за кордоном.


Юридичне агентство «Сергет та Партнери»